لوله پلی اتیلن لایروبی

از جدیدترین و آخرین کاربردهای متنوع لوله پلی اتیلن، لوله لایروبی پلی اتیلن می‌باشد که به دلیل داشتن مزایای فراوان و مقاومت بالای مکانیکی و شیمیایی بهترین انتخاب برای سیستم های انتقال سیال در پروژه‌های لایروبی می باشد.

لوله پلی اتیلن لایروبی با استانداردهای متداول لوله پلی اتیلن و با قطرهای مختلف بصورت قطعات 6 متری و 12 متری تولید می‌گردد بطوری که دو سر لوله فلنج هایی جوش داده شده است که در داخل دارای شیارهایی هستند و انحصاراً جهت سیستم لایروبی طراحی و عرضه شده است. لوله‌ پلی اتیلن به دلیل دارا بودن مزایای بسیار و مقاومت مکانیکی و شیمیایی بسیار بالا در مقابل شرایط آب و هوایی گرم و مرطوب و بی اثر بودن نمک دریا و مواد شیمیایی به انتخاب اول مدیران، مهندسان، مشاوران و پیمانکاران در پروژه‌های لایروبی تبدیل شده است. و با توجه به این مزایا جایگزینی قابل اطمینان و مقرون به صرفه نسبت به دیگر انواع لوله‌ها می باشد.

موارد کاربرد

لوله های لایروبی پلی اتیلن به طور گسترده ای در پروژه‌های لایروبی آبراه، تالاب، احیای زمین، آبگیری از لجن، برکه ماهی قزل آلا و ترمیم دریاچه، آبگیری از رودخانه یا باتلاق، و بسیاری از کاربردهای دیگر مورد استفاده قرار می گیرد.

بسته به کیفیت پساب تولیدی، پکیج های تصفیه فاضلاب پلی اتیلن طراحی و اجرا می گردند. پساب های تولیدی به دو بخش پساب های بهداشتی (انسانی) و پساب های صنعتی تقسیم می شوند. پساب های بهداشتی شامل فاضلاب های جوامع شهری و روستایی، ادارات، کمپ های مسکونی، ویلاها و مناطق تفریحی می باشد.

با توجه به روشن بودن ماهیت آلودگی این پساب ها، می توان از مدل های مختلف ارائه گردیده در این بخش استفاده کرد. پساب های صنعتی شامل پساب واحدهای صنایعی چون صنایع داروسازی، غذایی، اتومبیل سازی، شیمیایی، ریسندگی، فولاد، الکترونیکی و غیره می باشد که عموماً آلودگی شدیدتری نسبت به پساب های بهداشتی دارند. جهت تصفیه این پساب ها از فرایندهای تکمیلی در کنار پکیج های این شرکت می بایست استفاده نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *