لوله پلی اتیلن

اتصالات پلی اتیلنی سفارشی پلی آب

اتصالات پلی اتیلن سفارشی پلی آب شامل انـواع سه راهی ، زانـو ، چهـار راه و سوپاپ در فشـار های مختلف با مـواد PE100  ، PE80  ، PE63 در ابعاد مختـلف مـی باشد. ابـعاد و انـدازه اتصـالات جوشی دسـت ساز مـی تواند طبق سفارشات مشتـری تولید گردد و همچنین مـوارد مصرفی آنـها در فاضلاب و مـواد شیمیایی و اسیـدی و نفتی و آبـرسانی تحت فشار می باشد.

مرکز لوله و اتصالات پلی اتیلن پلی آب با بهره گیری از دستگاه های جوش زاویه ای انواع اتصالات جوشی را مطابق استاندارد و نیاز مشتری جهت انواع پروژه های انتقال آب و فاضلاب، نفت و گاز و … ارائه می نماید.

مرکز لوله و اتصالات تهران تخصصی ترین مرکز تهیه و تولید اتصال جوشی پلی اتیلن با کیفیت استاندارد می باشد. ایـن اتصالات شامل انـواع سه راهی ، زانـو ، چهـار راه و سوپاپ در فشـار های مختلف با مـواد PE100  ،PE 80،PE63  درابعاد مختـلف مـی باشد. ابـعاد و انـدازه اتصـالات جوشی دسـت ساز مـی تواند طبق سفارشات مشتـری تولید گردد و همچنین مـوارد مصرفی آنـها در فاضلاب و مـواد شیمیایی و اسیـدی و نفتی و آبـرسانی تحت فشار می باشد.

پلی آب اتصال تخصصی ترین مرکز تهیه و تولید اتصالات جوشی پلی اتیلن با کیفیت استاندارد  شامل انـواع سه راهی ، زانـو، چهـار راه و سوپاپ در فشـار های مختلف با مـواد PE100  ، PE 80  ، PE63  درابعاد مختـلف مـی باشد. ابـعاد و انـدازه اتصـالات جوشی دسـت ساز مـی تواند طبق سفارشات مشتـری تولید گردد و همچنین مـوارد مصرفی آنـها در فاضلاب و مـواد شیمیایی و اسیـدی و نفتی و آبـرسانی تحت فشار می باشد.

مرکز لوله و اتصالات پلی اتیلن تخصصی ترین مرکز تهیه و تولید اتصالات جوشی پلی اتیلن با کیفیت استاندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *